Kredi Kartı Güvenliği

www.telecep.com.tr' de tüm bilgileriniz % 100 güven altındadır. telecep.com.tr’ deki ilk hedef müşteri güvenliğidir ve bu güvenliği sağlamak için gerekli donanım ve güvenlik alt yapısı sağlanmıştır.

Kişisel bilgilerin girildiği ve kredi kartı kullanılan her sayfada tarayıcının ( browser ) alt kısmında bir anahtar görülür. Bu anahtar sitede SSL ( Güvenli Yuva Katmanı ) olduğunu gösterir. İnternet üzerinde özel bilgi iletimi için kullanılan haberleşme protokolüdür. SSL  şifrelenmiş bilginin SSL bağlantısı ile iletilmesi esasına dayanır.  Dolayısı ile gönderilen hiç bir bilgi üçüncü  şahıslar tarafından görülemez.  Telecep hiçbir zaman bu numaraları saklamaz ve kayıt etmez. Bu sebepten dolayı kredi kartı  güvenliği için her sipariş oluşturma aşamasında kart bilgileri tekrar girilir. Anahtar üzerine yada sol kolonda bulunan thawte logosuna tıklandığında www.telecep.com.tr nin SSL bilgilerine ulaşılabilir.

Alisveriş işleminiz sırasında doldurduğunuz formlar ve ödemeyle ilgili ilettiğiniz bilgiler (Kredi karti, fatura adresi, teslimat adresi vb.) 128 bit SSL kullanılarak şifrelenip, Telecep'in  sistemleri tarafindan otomatik olarak anlaşmalı bankalara iletilir ve provizyon alınır. Telecep.com.tr yetkilileri dahil kredi kartı bilgilerinize sizden ve bankadan başka kimse erişemez.

Veri Güvenliği

Telecep.com.tr sanal satış  işlemlerinin yürütüldüğü sunucu (server) bilgisayarlar ve diğer çevre donanımlar, güvenlik duvarlarına (firewall) ve network güvenlik sistemlerine sahiptir. SSL (Secure Socket Layer) network üzerindeki bilgi transferi sırasında güvenlik ve gizliliğin sağlanması amacıyla geliştirilmiş bir güvenlik protokolüdür. Ve günümüzdeki tüm tarayıcı programlar (Nestcape Navigator, Internet Explorer vs.) tarafından desteklenmektedir. Tarayıcı programlar SSL bağlantısı gereken durumlarda otomatik olarak işlemlerini yaparlar. SSL, gönderilen bilginin kesinlikle ve sadece doğru adreste deşifre edilebilmesini sağlar. Bilgi gönderilmeden önce otomatik olarak şifrelenir ve sadece doğru alıcı tarafından deşifre edilebilir. Her iki tarafta da doğrulama yapılarak işlemin ve bilginin gizliliği ve bütünlüğü korunur. SSL sertifikamız ile alışverişlerinizi gerçekten telecep.com.tr, sitesinde yaptığınız belgelenmektedir.

Kullanıcılardan derlenen tüm hassas ve kişisel bilgiler, en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik standartlarında saklanmakta, yalnızca yetki sahibi olan personelin ve ancak zorunlu durumlarda kullanıcı onayı altında ulaşabileceği bir sistemle, mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. Telecep kullanıcılarından derlediği kişisel ve hassas bilgileri kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder. Bu taahhüt www.telecep.com.tr  URL' i ve içerisindeki tüm sayfalarda geçerlidir.

Veri Paylaşımı

Telecep yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve Müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca kullanıcılar onay verdikleri takdirde bu bilgiler Telecep ve ortakları tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

Telecep.com.tr siz bayilerimize kolay ve güvenli alışveriş sunmaya devam edecektir.

 Güvenlik ve işlemler ile ilgili tüm sorularınız ve önerileriniz için info@telecep.com.tr'ye e-posta gönderebilirsiniz

   Telecep | © 2010 Tüm Hakları Saklıdır.

Tasarım : Proweb